У місті Харківської області відновлюють подачу води за графіком

21.04.2022 12:32 Дергачі
Фото: en.gov.ua Фото: en.gov.ua
Відсьогодні, 21 квітня, по одній з вулиць міста Дергачі Харківської області запускають централізоване водопостачання.

Протягом 20 квітня російські окупанти артилерією знову обстрілювали населені пункти Дергачівської територіальної громади. Про це повідомив очільник Дергачівської ТГ Вячеслав Задоренко.

Фото: Дергачівська міська рада

– У Дергачах осколками ворожих снарядів та вибуховою хвилею пошкоджено три автомобілі швидкої допомоги, будівлю місцевого Будинку культури, споруду електророзподільного обладнання, а також «найважливіший військово-стратегічний об’єкт» – громадську вуличну вбиральню. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих, – сказав Дергачівський міський голова.

За його словами, Русько-Лозівський, Проходівський, Козачолопанський, Токарівський старостинські округи і Цупівка Прудянського округу досі перебувають під контролем ворога. Представники Дергачівської міськради шукали можливості для надання гуманітарної допомоги та здійснення евакуації місцевих мешканців звідти на підконтрольну Україні територію, однак усі намагання виявились марними: окупанти не бажають розглядати ці питання.

20 квітня гуманітарну роботу проводили в Дергачах, також відправили продовольчу допомогу до сімох населених пунктів громади: Семенівки, Шовкоплясів, Ємців, Замірців, Безруків, Слатиного і Прудянки.

Комунальники, працівники Дергачівського РЕМу, газової служби та служби екстреної медичної допомоги, незважаючи на обстріли, продовжують рятувати життя й підтримувати життєзабезпечення громади, наскільки це можливо. Зараз газопостачання у місті та навколишніх селах повністю відновлене, постійно йдуть роботи на електролініях. Відсьогодні, 21 квітня, запускають централізовану подачу води по вулиці Центральній за графіком: щодня з 9:00 до 14:00.

– У зв’язку з тим, що багато мешканців виїхало з міста, ми просимо усіх жителів вулиці Центральної перевірити водяні крани у своїх помешканнях, а також, по можливості, у помешканнях сусідів. Це необхідно для запобігання затопленню будинків і безконтрольній втраті обмеженого водного ресурсу, – повідомили у Дергачівській міськраді.

Автор: Савелій Мякушко