У прикордонному селі Дергачівського району заживили водонапірну вежу

22.02.2023 13:23 Дергачі
У Харківській області АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання водонапірної вежі у селі, розташованому майже на самому кордоні України.

Як повідомили у пресслужбі АТ «Харківобленерго», ця вежа – єдине джерело водопостачання в цьому селі, передає «Слобідський край».

За словами фахівців  Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго», проведення ремонтних робіт тут становить велику небезпеку – ворог обстрілює село майже кожного дня.

«Але незважаючи на небезпеку, ми повинні були це зробити. Якщо система водопостачання замерзне, люди залишаться без води, адже в цьому населеному пункті відсутні власні джерела – свердловини та колодязі», – зазначив начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук.

Наразі водонапірна вежа працює, і жителі прикордонного села забезпечені водою.

Нагадаємо, на початку лютого енергетики відновили постачання електроенергії у Слатине на 65 %. Наразі тривають роботи, щоб під'єднати світло у південній частині села Руська Лозова.

Нагадаємо також, що з 22 січня почав курсувати приміський поїзд сполученням Харків – Нова Козача – Харків. Зупинки передбачені на станціях Південний пост, Північний пост, Пiдгородня, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка.

Також нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.