З 6 по 10 травня у Дергачах ветеринари проведуть подвірний обхід: що сталося

06.05.2024 13:29 Дергачі
Вакцинація тварин проти сказу / Фото ілюстративне Вакцинація тварин проти сказу / Фото ілюстративне

Цього тижня у місті Дергачі Харківської області проведуть профілактичні щеплення котів та собак проти сказу.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Дергачівську міську раду.

З 6 по 10 травня 2024 року в Дергачівській громаді пройде подвірний обхід мешканців приватного сектора для проведення профілактичних щеплень собак та котів проти сказу. Обхід будуть проводити фахівці Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

Нижче представлено графік подвірного обходу:

  • З 6 по 10 травня (09:00-15:00) – місто Дергачі. Лікарі: Ломака О. (+380-67-943-03-24) та Мельничук І.

Ті, хто не має змоги провести вакцинацію у зазначені години, можуть звернутися до Дергачівської дільниці ветеринарної медицини. Лікар: Мілєв В. (+38-067-577-96-46).

– Вакцина проти сказу є безкоштовною. А вартість довідки про щеплення, яку видає ветеринарний лікар дільничної (державної) лікарні ветеринарної медицини, становить 11 гривень 05 копійок, – пояснили у міській раді.

Раніше ми писали, що наприкінці лютого у Кегичівці від сказу померла телиця. Власниця, яка контактувала з хворою телицею та отримала травму кисті від її зубів, звернулася до лікарні.

Нагадаємо, на Харківщині 70 % випадків сказу тварин виникли на деокупованих територіяхУ результаті проведення бойових дій та неможливість здійснювати регуляцію червоної лисиці в області збільшилася їх популяція. Саме через це серед тварин зросла кількість випадків зараження сказом.

Автор: Анна Хливнюк