Жителям Козачої Лопані повернули світло після обстрілів

26.02.2024 13:51 Дергачі
У Козачій Лопані відновили світло / Фото: АТ «Харківобленерго» У Козачій Лопані відновили світло / Фото: АТ «Харківобленерго»

Енергетики заживили 1500 споживачів у селищі Козача Лопань, які були знеструмлені внаслідок обстрілів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

За словами начальника Дергачівського РЕМ Володимира Климчука, Козачу Лопань ворог обстрілює майже щодня, руйнуючи будинки та електромережі.

– На цьому напрямку у нас є ділянки, де відремонтувати перебитий кабель чи інше енергетичне обладнання поки що неможливо. Це нерозмінована територія, і їхати туди просто небезпечно. Проте ми намагаємося відновлювати електропостачання всюди, де живуть люди, – сказав він.

В АТ «Харківобленерго» додали, що під постійними ворожими обстрілами перебувать населені пункти у зоні обслуговування Золочівського, Липецького, Дергачівського, Вовчанського, Куп'янського, Великобурлуцького, Борівського РЕМ. Енергетики намагаються оперативно відновлювати електропостачання у разі знеструмлення.

Нагадаємо, за 24 – 25 лютого енергетики відновили електропостачання для 1,6 тисячі споживачів. У ніч на 26 лютого обстрілів зазнали 5 населених пунктів області, там триває огляд пошкоджень.