Ярмарок професій та мультик просто неба: як у Донецькій громаді відзначили День захисту дітей

10.06.2021 08:50 Донець
Фото: Донецька селищна рада Фото: Донецька селищна рада

Цьогорічне святкування Дня захисту дітей у Донецькій територіальній громаді Харківської області вийшло унікальним. Для дітлахів організатори свята підготували насичену програму. Діти мали можливість наочно познайомитися з різними професіями, побавитися з аніматорами, безкоштовно пострибати на батуті та подивитися мультик просто неба – такий показ проводився вперше на території громади.

У селищі Донець завжди святкували День захисту дітей, окрім минулого року, коли був жорсткий карантин через пандемію коронавірусу. В попередні роки проводилися невеличкі концертні програми, а зараз керівництво Донецької селищної територіальної громади вирішило коштом місцевого бюджету влаштувати для діточок справжнє свято з різноманітною програмою.

– Діти – це наше майбутнє, це наше продовження, це наше натхнення. Кожна дитина – це вже особистість, яка має неймовірну енергію та надзвичайну силу і, найголовніше, величезне серце! Щоб кожна дитина мала щасливе дитинство і вміла радіти життю та досягати своїх цілей, – висловився Донецький селищний голова Анатолій Наздрачов.

Ефектно, цікаво і пізнавально

По всій Донецькій громаді святкування Дня захисту дітей пройшло у п’ятницю, 4 червня. Заходи відбувалися в смт Донець та усіх центрах старостинських округів – Андріївці, Шебелинці, П’ятигірському та Пришибі. В кожному з цих п’яти населених пунктів була схожа програма. Особливо різноманітною вона була в Донці. Під час свята для малечі працювало кілька зон. Одна з яких – це ярмарок професій. Ця локація користувалася великою популярністю серед діточок та стала родзинкою свята, оскільки представники різних професій – поліцейський, медпрацівник, пожежник і аграрій – показували спецтехніку, в якій дітки могли посидіти і все роздивитися зсередини. Найбільш цікавими для малечі виявилися пожежна машина та трактор.

Читайте також: Чемпіонат Харківщини з футболу: неймовірне спасіння «Маяка» в Балаклії

Для діток підготували чудове наукове шоу – проводилися досліди з видовищними хімічними реакціями, шоу мильних бульбашок.

На святі малечу розважали аніматори, які проводили різні конкурси, ігри та була підготовлена концертна програма.