Чотири заклади освіти Донецької громади потребують відновлення та ремонту

13.05.2023 11:45 Донець

За період воєнних дій від бомбардувань та обстрілів на території Донецької ТГ постраждали 4 освітніх заклади, один із них - Пришибський ліцей - потребує капітального ремонту

Про це медіа «Слобідський край» розповіла Тетяна Шелест, начальник відділу освіти Донецької селищної ради.

«Донецька селищна рада та відділ освіти роботи, пов’язані з відновленням закладів освіти, які постраждали внаслідок збройної агресії росії, визначає як першочергові. За станом на 12 травня, три заклади вже відремонтовані. У Пришибському ліцеї триває проведення ремонтних робіт, орієнтовна вартість яких становить 9 млн грн», - розповіла Тетяна Шелест.

Пришибський ліцей потребує капітального ремонту після бомбардувань

Як розповідає Олена Соснова, директор Балаклійського ліцею, на сьогодні дах школи, в який було два прямих «прильоти», закритий тимчасовим покриттям, вставлені вибиті вікна (86 штук), замінені двері до навчальних кімнат, полагоджена і встановлена пожежна сигналізація, не кажучи вже про наведений порядок як у самому приміщенні школи, так і довкруж нього.

Відразу після звільнення педагоги школи і технічний персонал включилися в роботу з розчищення її від уламків цегли, шиферу, «зрізаних» снарядами дерев. Не було світла, тепла, та вчителі знайшли вихід: в одному з кабінетів встановили «буржуйку» і топили її гілками понівечених обстрілами дерев. Цікава і поява самої «буржуйки»: поділився один із місцевих жителів, якому вона стала без потреби, оскільки його теплицю зруйнували вибухи. 

Пришибський ліцей потребує серйозного ремонту

До війни у школі навчалися 234 учні і 30 вихованців дошкільного підрозділу  Наразі  в режимі он-лайн навчаються 172 учні та 29 дошкільнят. Освітній процес забезпечують 23 педагогічних працівники.

Руйнування та пошкодження: Донецька ТГ відновлює постраждалі освітні заклади

Нагадаємо, у Донецькій громаді, на базі Андріївського ліцею № 1, відкрито перший в Ізюмському районі клас безпеки. 

Раніше ми писали, що до Всеукраїнського дня футболу в селищі Андріївка Донецької громади відбувся відкритий турнір з міні-футболу.

Усі новини Донець та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут