Учителька з Донецької громади увійшла до десятки кращих математиків Харківщини

08.04.2024 10:57 Донець
Учителька математики Андріївського ліцею №1 Анастасія Степанець/Фото: Любов Чаговець Учителька математики Андріївського ліцею №1 Анастасія Степанець/Фото: Любов Чаговець

В Андріївському ліцеї № 1  Донецької громади  Харківської області вчителька математики Анастасія Степанець за результатами сертифікації увійшла до десятки кращих педагогів регіону. Із 125 можливих балів вона набрала 123. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Андріївського ліцею № 1 Любов Чаговець.

 – Учителька математики Анастасія Степанець пройшла добровільну фахову сертифікацію, мета якої виявляти і заохочувати педагогів з високим рівнем педагогічної майстерності. Вона організовується для вчителів, які впроваджують у свою професійну діяльність прогресивні ідеї. Разом з нашою колежанкою сертифікацію проходили ще 24 вчителі математики з різних куточків регіону, та тільки дев'ятьом із них удалося успішно скласти цей іспит. Анастасія, вона, до речі, випускниця нашого ліцею, набрала 123 бали із 125 можливих, – розповідає директор Андріївського ліцею № 1 Любов Чаговець.

Успішне проходження сертифікації Анастасії Степанець зарахувалося  як проходження позачергової атестації з присвоєнням вищої  кваліфікаційної категорії  і звання старший учитель. Учителька математики Степанець занесена також  до загального списку експертів, які можуть бути залучені до проведення сертифікації вчителів  математики у 2024 році.

Учителька Степанець разом з учнями готує страви для військових

Анастасія Степанець разом з учнями ліпить вареники для хлопців на передову

  – Крім сумлінного виконання своїх  професійних обов'язків, наша колега від початку повномасштабного вторгнення рф на добровільних началах готує їжу для хлопців на передову, разом з учнями виготовляє окопні свічки, збирає донати, здає кров для поранених, – зазначає директор Андріївського ліцею № 1 Любов Чаговець.   

Нагадаємо, що педагоги Дергачівської, Зміївської та Лозівської міських громад є найактивнішими учасниками сертифікації.

Також нагадаємо, що у Харкові в Новобаварському, Холодногірському та Шевченківському районах  розглядають можливість побудувати підземні школи  до початку нового навчального року.

Автор: Тетяна Чмут