Як живуть люди на окупованій території Дворічанської громади

16.12.2022 10:49 Дворічна
Дворічанська громада Харківської області була окупована 24 лютого. У середині вересня приблизно половину її території звільнили, але частина населених пунктів, розташованих за річкою Оскіл, досі знаходиться в окупації.

Зараз на тому боці звільнено село Гряниківка, розповіла медіа “Слобідський край” начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба. Його жителів евакуювали через кладку, бо обидва мости через Оскіл зруйновані. Тим же шляхом носили у звільнене село продукти, ліки.

– За кількістю населення більша частина Дворічанської громади досі в окупації. Що саме відбувається там зараз, невідомо. Ми не розуміємо, що на тому боці, як живуть люди. Доходять відомості, що там гуманітарна катастрофа, немає продуктів, медикаментів. Коли звільнять ці території, потрібна буде серйозна допомога – і матеріальна, і, мабуть, медична та психологічна, бо ми чуємо, що люди дуже потерпають, – розповідає начальник селищної військової адміністрації.

Нагадаємо, що Дворічна дуже потерпає від ворожих обстрілів. Через це там поки не можна відновити світло та газ, а також небезпечно повертатися жителям.

Про інші новини Дворічна читайте на нашому сайті.

Автор: Марія Іващенко