У Дворічній розбиті всі багатоповерхові будинки

12.12.2022 17:50 Дворічна

Частина території Дворічанської громади Харківської області досі знаходиться під окупацією. Звільнені населені пункти потерпають від постійних обстрілів.

Як розповіла медіа “Слобідський край” начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба, найбільше дістається селищу Дворічна. Інші населені пункти розташовані трохи далі від лінії фронту.

 – Всі 35 багатоквартирних будинків, які є у Дворічній, розбиті. Десь пошкоджено вікна, десь – дах, стіни. Дві двоповерхівки відновити, мабуть, вже неможливо. Також у селищі пошкоджено 18 адміністративних будівель – школа, районний Будинок культури, заклади культури, дитячий садок, приміщення пошти, Укртелекому, фінансового управління, управління соцзахисту, селищна рада. Також розбито близько 30 відсотків житлових приватних будинків, – розповіла Галина Турбаба.

Для мешканців розбитого житла, які не хочуть виїжджати, у п’яти будинках на житловому масиві та в двох у центрі селища Дворічна обладнали підвальні приміщення. Там встановили буржуйки для опалення, людям дали постільну білизну – і вони зможуть пережити зиму, повідомила Галина Турбаба.

Нагадаємо, що, незважаючи на постійні обстріли, жителі Дворічанської громади хочуть повернутися додому.

Також нагадаємо, що у Барвінківській громаді відновлюють розбиті домівки, а три деокуповані громади Харківської області отримають фінансування на відновлення медзакладів.