Яка ситуація з освітою у Дворічанській громаді

04.06.2024 11:21 Дворічна
Фото ілюстративне/Слобідський край Фото ілюстративне/Слобідський край

Два ліцеї деокупованої Дворічанської громади у дистанційному форматі завершують навчальний рік і готуються до нового, набиратимуть перші класи.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила начальниця Дворічанської селищної військової  адміністрації Галина Турбаба.

У поточному навчальному році у Дворічанській громаді працювали два ліцеї – Дворічанський та Колодязненський, у них дистанційно навчалися 167 учнів, з ними працювали 24 педагоги.

– Попередній навчальний рік довелося пропустити, оскільки почався він до того, як була деокупована громада. По-друге, не було педагогів, не була відновлена робота відділу освіти. Але згодом роботу відновили. Потроху ми набираємо дітей, які навчалися у наших освітніх закладах. Діти добавлялися впродовж цього освітнього року. Будемо набирати перші класи, – говорить Галина Турбаба. Вона додала, що будівлі закладів освіти Дворічанської громади зазнали пошкоджень через ворожі обстріли.  

Галина Турбаба також розповіла, що Коломацька та Біляївська громади допомогли Дворічанській привітати школярів з новорічними святами. 

– Коломацька та Біляївська громади, наші колеги, з ким підтримуємо дружні стосунки, допомогли новорічними подарунками для дітей, що навчаються в наших школах і які знаходяться у Харкові чи неподалік. Класні керівники своїм підопічним вручили новорічні подарунки, – зазначила начальниця СВА.

У Дворічанській громаді працює – також віртуально – інклюзивно-ресурсний центр, що працює з дітьми, які потребують особливої уваги. З дітьми працюють психолог, логопед, інші фахівці.

Раніше «Слобідський край» писав про те, як працює керівництво Дворічанської громади.

Автор: Федір Штефанович