Місцевий бізнес допомагає деокупованим територіям Дворічанської громади

14.12.2022 14:50 Дворічна
Сільськогосподарські підприємства селища Дворічна у Харківській області передають жителям гуманітарну допомогу, ліхтарі, купують дрова.

Начальник Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба розповіла медіа “Слобідський край”, що громаду дуже підтримують місцеві аграрії.

– Машину, якою селищна військова адміністрація розвозе гуманітарну допомогу, надало господарство «Дворічанське-Агро». Автівка вже тричі потрапляла під обстріли, але працює. Це господарство багато допомагає Дворічанській громаді. Наразі запитали кількість дітей – хочуть зробити подарунки на Новий рік, – розповіла Галина Турбаба.

Землі ПСП «Виселок» та фермерського господарства «Гиренко Андрій Іванович» розташовані в тій частині громади, яка ще знаходиться під окупацією. Але керівники цих підприємств багато роблять для земляків. 

– Керівник ПСП «Виселок», депутат Харківської обласної ради Василь Акулов, зараз у Харкові, але завозив дріжджі на пекарню, щоб випікати хліб, проплатив дрова для жителів селища Дворічна. За потреби аграрії передають свічки, ліхтарики, інші необхідні речі, – прокоментувала очільниця  Дворічанської селищної військової адміністрації.

Нагадаємо, що жителі селища Дворічна хочуть повернутися додому, навіть незважаючи на масовані обстріли. Саме через це в населених пунктах громади поки що не можна відновити електропостачання.

Більше новин про події в селищі Дворічна читайте на нашому сайті.