У селищі Дворічна під завалами адмінбудівлі досі залишаються тіла людей

06.03.2023 17:21 Дворічна
Окупанти поцілили ракетою в будівлю Дворічанської селищної ради Харківської області, де перебували люди. Обстріл стався ще у лютому. Під завалами розтрощеної адмінбудівлі досі перебувають тіла загиблих.

Через постійні обстріли Дворічанської громади рятувальники не можуть витягти з-під завалів тіла двох людей, які загинули ще 23 лютого. Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів речник ДСНС Харківської області Євгеній Василенко.

«Обвал був дуже сильний, впали 4 поверхи. Щоб дістатися до підвалу потрібна важка техніка й генератори, проте наразі ми не можемо почати ці роботи, бо окупанти постійно обстрілюють населений пункт. Як тільки з’явиться можливість, ми обов’язково дістанемо тіла людей з-під завалів», – зазначив Євген Василенко.

У підвалі будівлі селищної ради були облаштовані робочі місця, з Інтернетом та електрикою, туди перенесли всі документи, які вціліли після окупації. Нещодавно ми розповідали історію очільниці Дворічанської громади, яка дивом вижила після цього ракетного обстрілу.

Нагадаємо, у громадах Куп’янського району Харківської області оголосили обов’язкову евакуацію. Десь вона стосується окремих категорій громадян, а десь – усіх без винятку.

Евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням людей. Зокрема, у Харкові для тих, хто евакуюється, вже підготовлено 3 тисячі місць.