З громад Харківської області поблизу лінії зіткнення евакуювали всіх дітей

10.05.2023 17:32 Дворічна

У Харківській області 10 травня завершили евакуацію дітей з Великобурлуцької, Вільхуватської, Дворічанської та Петропавлівської громад, що постійно перебувають під обстрілами.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Минулої доби ми евакуювали останніх 18 дітей з Дворічанської громади. Усього з 27 квітня із зони постійних обстрілів було вивезено 79 дітей. Більше дітей у цих небезпечних регіонах не залишилося», – сказав Олег Синєгубов.

За його словами, усі діти разом з батьками або іншими опікунами розселені в безпечних районах Харківщини. Частина сімей живе у родичів, ті, хто потребував житла, були безкоштовно розселені в гуртожитках.

«Зараз з евакуйованими дітьми працюють волонтери, психологи та соціальні працівники. Усім сім'ям надається гуманітарна та матеріальна допомога», – розповів начальник ХОВА.

В Харківській області завершено евакуацію дітей

Нагадаємо, у громадах Харківської області за останній місяць довідки ВПО отримали близько 7,5 тисячі людей. Найбільше переселенців удається розміщувати в гуртожитках закладів освіти.

Нагадаємо, у місті Харків для вимушених переселенців створили довідник, який містить корисні контакти, адреси, гарячі лінії психологічної допомоги тощо.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання

Більше новин Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова