Як харків’янам знайти та забрати свої автівки, кинуті на початку війни

14.09.2023 13:51 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків автівки, які жителі вимушено покинули в лютому – березні 2022 року, прибрали з доріг та транспортували на спеціальні майданчики.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, про це розповів директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий.

«У перші дні війни багато автівок були покинуті і постраждали від обстрілів. Була гостра потреба прибрати їх з доріг, щоб забезпечити проїзд рятувальникам і машинам швидкої допомоги, які перевозили поранених. Тому виділили кілька майданчиків, щоб покинуті автомобілі туди звезти. Майже всі вони там і знаходяться. Десь ще є покинуті машини у спальних районах, тому ухвалюються рішення виконкому щодо їх примусового вивезення», – розповів Дмитро Липовий.

Для того, щоб забрати свій автомобіль, необхідно звернутися до Департаменту з інспекційної роботи.

Нагадаємо, у місті Харків планують відкрити близько 20 паркувальних майданчиків, де водії зможуть залишити автомобілі вдень і вночі.

Раніше ми писали, що у найбільш постраждалому від ворожих обстрілів районі Харкова – Північній Салтівці – продовжують відбудовуватися та працюють магазини, аптеки, заклади побуту тощо. 

Раніше ми писали, що в новому опалювальному сезоні тарифи на послуги опалення та гарячого водопостачання для населення Харкова не зміняться.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко