Бригади тероборони Харківщини отримали нагороди від обласної ради

28.02.2023 09:22 Харків
Особовий склад двох бригад територіальної оборони, що базується в Харківській області, було відзначено нагородами Харківської обласної ради за вірність українському народові й військовій присязі.

24 лютого, до роковин повномасштабного російського вторгнення в Україну, в Харкові відбувся урочистий захід, в якому взяли участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та інші посадовці, а також командування і представники особового складу бригад Сил територіальної оборони Харківської області.

– Початок війни й трагічна дата 24 лютого 2022 року назавжди залишаться в наших серцях, адже ця війна не оминула жодного. Вся країна в цей день прокинулася від вибухів без розуміння, що сталося та відбувається. Але сьогодні ми знаємо і розуміємо, що наш ворог – російська держава-терорист – напав на нашу країну, і ми маємо захищати її на всіх рівнях, нашу територіальну цілісність та недоторканність кордонів, нашу свободу й націю, наші цінності та здобутки, – сказала керівниця обласної ради.

Тетяна Єгорова-Луценко вручила годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» начальнику Харківського гарнізону, бригадному генералу юстиції Сергію Мельнику. Ця відзнака отримана за безпрецедентну мужність та відвагу, героїзм і самовідданість під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану.

Також Подяками Харківської обласної ради нагородили особовий склад 113-ї та 127-ї окремих бригад Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Ця нагорода відзначає вірність українському народові й військовій присязі захисників та захисниць, їхню мужність, відвагу, самовідданість і героїзм.

– Уклінно дякую офіцерам і солдатам, які захищають Харківщину та всю країну, бо саме завдяки вам працюють органи державної влади, органи місцевого самоврядування, всі комунальні служби та бізнес. У кожного з нас – свої завдання, свій фронт, але разом ми робимо спільну справу задля Перемоги, відновлення і життя нашої України та Харківського регіону, – додала Тетяна Єгорова-Луценко.

Під час заходу голова Харківської обласної ради була нагороджена медаллю командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України «За вірну службу» III ступеня.

Нагадаємо, за рік війни у Харківській області загинуло 74 дитини. Наразі прокуратура розслідує 1780 фактів загибелі цивільних осіб на території Харківщини.

Також нагадаємо, як почалася війна у Харкові рік тому та як цей рік прожили громади Харківського району.

Головні новини Харківська область читайте в нас на сайті.

Автор: Олександр Манченко