Для харків'ян створили чат-бот про стан їхнього житла під час війни

06.06.2022 11:05 Харків
Жителі Харкова, які виїхали з міста через війну, можуть дізнатися про стан їхнього житла за допомогою спеціального чат-бота.

4 червня міський голова Ігор Терехов повідомив, що для харків'ян, які виїхали з міста, створили чат-бот. Пройшовши реєстрацію в ньому, людина може дізнатися наскільки постраждало її житло та чи є у будинку вода, світло та газ. Крім того, чат-бот надає інформацію про руйнацію цокольного поверху та входу будівлі.

– Щодня кілька тисяч городян повертаються до Харкова після вимушеного від'їзду, пов'язаного з нападом росії на Україну. Багато хто з вас їде у невідомість, не знаючи, чи є куди повертатися. Для цього ми запускаємо чат-бот, – зазначив міський голова.

За словами мера, окупанти за час війни зруйнували понад дві тисячі житлових будинків, 500 з них не підлягають відновленню. Зважаючи на те, що обстріли в Харкові продовжуються, – зафіксувати всі руйнування ще не встигли. Тому, якщо окремий будинок ще не обстежили, людина отримає повідомлення про відсутність інформації. У такому випадку треба повторно запросити інформацію через декілька днів.

Крім того, Терехов зазначив, що незабаром у місті має запрацювати номер телефону для тих, хто не може скористатися чат-ботом.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: