Харків стане для російської армії фатальним – Сирський про наступ на місто

29.03.2024 15:49 Харків
Фото: Олександр Сирський Фото: Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зазначив, що якщо росіяни рушать на Харків знов, то це місто стане для них фатальним.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на інтерв’ю Олександра Сирського для «Укрінформу».

За словами Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, в українській армії вже є досвід бойових дій на Харківщині, коли їм удалося «прорахувати» противника та звільнити значну частину області. Саме тоді відбувся масштабний обвал російського фронту.

– Ми не можемо ігнорувати будь-яку інформацію про підготовку ворога до наступальних дій, тому вживаємо всіх заходів для адекватного реагування на таку ймовірність. На сьогодні проводимо великий комплекс робіт із фортифікаційного обладнання територій і позицій, встановлюємо комплексну систему загороджень, проводимо планування застосування наших військ у разі таких дій, – сказав Олександр Сирський.

Крім цього, він розповів про мобілізацію 500 тисяч осіб.

– Після перегляду наших внутрішніх ресурсів та уточнення бойового складу Збройних сил ця цифра була суттєво зменшена. Ми очікуємо, що у нас буде достатньо людей, здатних захищати Батьківщину. Йдеться не лише про мобілізованих, але й про добровольців, – додав Головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО.

Також раніше ми писали, що на фронті запустили процес ротації та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї.

Автор: Валерія Ткаленко