Харківський «Металіст 1925» здобув першу перемогу в цьому році

24.04.2023 11:00 Харків

Футбольний клуб з Харкова «Металіст 1925» перервав свою восьмиматчеву безвиграшну серію в чемпіонаті України, перемігши на виїзді «Львів».

Як передає медіа «Слобідський край», вчора, 23 квітня, харківський «Металіст 1925» у рамках 22-го туру Української Прем’єр-ліги на виїзді зустрічався з останньою командою чемпіонату «Львовом». Наші земляки вийшли вперед на 26-й хвилині матчу. Ростислав Русин на правому фланзі обіграв суперника і прострелив уздовж воріт – Костянтин Бичек в один дотик перевів м’яч у сітку, 0:1. Господарі дуже хотіли в цьому матчі зачепитися бодай за нічию, але хлопці з Харкова були іншої думки. За кілька хвилин до кінця основного часу гри «Металіст 1925» подвоїв свою перевагу. Русин віддав пас у центр карного майданчика, звідкіля точно пробив Дмитро Капінус.

2:0 –  «Металіст 1925» здобуває довгоочікувану перемогу, яка перериває восьмиматчеву безвиграшну серію. Також ця звитяга стала для них першою у 2023 році.

А ось інший футбольний клуб з Харкова «Металіст» цьогоріч поки що не може перемогти. У суботу, 22 квітня, «жовто-сині» на виїзді зустрічалися з полтавською «Ворсклою». У дебюті зустрічі харків’яни вийшли вперед, але потім ще до перерви пропустили тричі. До речі, у першому таймі арбітр зустрічі призначив чотири пенальті, три з них забивали господарі, але один не реалізували.

У другій половині гри гості зусиллями Юрія Романюка скоротили відставання в рахунку до мінімального, але на більше наших земляків не вистачило – 3:2 перемога «Ворскли».

Після 22-го туру «Металіст 1925» набрав 25 очок і посідає дев’яту сходинку. А «Металіст» перебуває на передостанньому місці з 19-ма заліковими балами. В наступному турі «Металіст 1925» на виїзді протистоятиме «Минаю», а «Металіст» прийме київське Динамо».

Раніше ми писали, що харківський боксер здобув перемогу на професійному ринзі.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів.

А також, спортсменка з Барвінківщини візьме участь у чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики. Зокрема, дівчина виступить у складі збірної України в столиці Вірменії, Єревані, з 15 по 23 квітня.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко