Харківський «Металіст» здобув першу перемогу за сім місяців

08.05.2023 09:50 Харків

Футбольний клуб з Харкова «Металіст» зумів перервати безвиграшну серію в чемпіонаті України, яка тривала 17 матчів.

Як передає медіа «Слобідський край», вчора, 7 травня, харківський «Металіст» у матчі 25-го туру Української Премʼєр-ліги в Ужгороді приймав останню команду першості «Львів». Для наших земляків це був украй важливий матч у боротьбі за збереження прописки в еліті вітчизняного футболу. І харків’яни зуміли взяти такі просто необхідні для них три очки.

Долю поєдинку вирішив один гол, забитий на 78-й хвилині. «Жовто-сині» вибігли в контратаку, вивели на ударну позицію в карному майданчику суперника Євгена Прядуна, який вирішив епізод на користь своєї команди – 1:0. «Металіст» у кінці зустрічі міг подвоювати свою перевагу, але все той же Прядун не зумів реалізувати вихід віч-на-віч.

1:0 – «Металіст» здобуває таку довгоочікувану перемогу в УПЛ, яка стала першою з 15 жовтня минулого року. Після 25 ігор у наших земляків 22 очки, наразі вони розташовуються на 14-й сходинці. Від рятівного 12-го місця, яке гарантує збереження прописки на наступний сезон, вони відстають на два залікові бали. Наступну гру харків’яни проведуть теж в Ужгороді, у неділю, 14 травня, «жовто-сині» прийматимуть луганську «Зорю».

Раніше ми писали, що харківський боксер здобув перемогу на професійному ринзі.

Нагадаємо, нещодавно боксер з Донецької громади виборов звання чемпіона України. 15-річний Олександр Звєрєв завоював золоту медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів. А минулими вихідними, 30 квітня, сахновщинський «Колос» здобув перемогу в чемпіонаті Дніпропетровщини.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко