Харківським водіям нагадали про штрафи за паркування біля сміттєвих баків

02.06.2023 16:52 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» бореться з паркуванням автомобілів у не призначених для цього місцях.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Комунальники скаржаться, що паркування особистого автотранспорту поряд з контейнерами для збирання побутових відходів та бункерами для великогабаритних відходів, перегородження вузьких внутрішньодворових доріг перекриває проїзд спецтехніки.

«Ми просимо харків'ян: якщо бачите таке порушення, зробіть зауваження водію та попросіть його переставити автомобіль у більш відповідне місце. Просимо водіїв відповідально ставитися до паркування авто», – зазначив директор КВПВ Олексій Артикуленко.

Комунальники нагадують, що стоянка транспортних засобів на відстані ближче 5 метрів від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства, забороняється.

За неправильне паркування водії можуть бути притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу за вчинення адміністративного правопорушення.

У Харкові борються з порушниками правил паркування

Нагадаємо, у місті Харків з 2 червня від площі Свободи до проспекту Жуковського почав курсувати автобус № 62е.

Нагадаємо також, що у місті Харків КП «Заповіт» 5 червня відкриє вхід на міське кладовище «Сосни», яке розташоване на вулиці Генерала Удовиченка.

Раніше ми писали, що у Харківському метрополітені з'явилися спеціальні вагони, які обладнані моніторами. На них, зокрема, відображаються назви станцій та в режимі онлайн на екрані йде трансляція руху потяга містом.  

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко