У Харкові відкриють для відвідування ще одне міське кладовище

31.05.2023 13:21 Харків

У місті Харків КП «Заповіт» 5 червня відкриє вхід на міське кладовище «Сосни», яке розташоване на вулиці Генерала Удовиченка.

Як «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, станом на зараз сапери вже обстежили територію кладовища.

«Проте не треба забувати про безпеку. При виявленні будь-якого підозрілого предмета в жодному разі не треба брати його до рук або намагатися пересунути: треба відійти на безпечну відстань і повідомити про це працівникам поліції та адміністрації кладовища», – нагадують на підприємстві.

Також у КП «Заповіт» зазначили, що працівники продовжують приводити до ладу кладовища та прилеглі до них території: вивозять сміття, видаляють сухостійні дерева та кущі, косять траву тощо.

Нагадаємо, напередодні Великодня Радою оборони Харківської області та Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було ухвалено рішення про заборону відвідування на Великодні свята кладовищ і місць поховань через мінну небезпеку.

29 травня відкрився вхід на міське кладовище № 16 у селищі Кулиничі у Харкові.

Нагадаємо також, що у місті Харків з’явилися музичні арт-об'єкти, а саме – розфарбовані піаніно, які стали частиною програми Міжнародного фестивалю класичної музики KharkivMusicFest. 

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко