Інтернет, душова кабінка та сучасна вентиляція: як облаштовують укриття в школах Харкова

20.06.2023 17:19 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У навчальних закладах міста Харків облаштовують укриття, що дозволить у новому навчальному році запровадити комбіноване навчання.

Як облаштовують укриття в одній зі шкіл Новобаварського району, розповіли у пресслужбі Харківської міської ради, передає «Слобідський край».

За словами директорки школи, торік будівля зазнала ворожих обстрілів. У школі вже замінили вікна і двері, повністю замінили системи опалення, електропостачання та каналізації. Відремонтували коридори, у класах відновили стіни і стелі.

Зараз триває капітальний ремонт підвального приміщення, яке перетворюють в укриття на випадок обстрілів. Там облаштовують мінікабінети для занять, проводять Інтернет, монтують душову кабінку, туалети та сучасну систему вентиляції.

В укритті одночасно зможуть знаходитися 700 чоловік.

Нагадаємо, загалом у місті Харків до початку нового навчального року планують облаштувати 128 укриттів.

Нагадаємо також, що на сесії міськради 13 червня депутати перейменували низку шкіл, в назвах яких фігурували російські чи радянські діячі та науковці.

Нагадаємо також, що у Харкові відкрили пам'ятник дітям – жертвам збройної агресії рф. Монумент дітям, які загинули, встановлено в центрі Харкова – поряд із будівлею обласного палацу дитячої та юнацької творчості. 

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.