На канатній дорозі в Харкові застрягли 14 людей

24.06.2021 11:50 Харків
На атракціоні "Канатна дорога" в Харкові сталася зупинка через відсутність електроживлення. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, рятувальники. У цей час у кабінках "канатки" перебували 14 людей.

Технічна неполадка сталася на атракціоні "Канатна дорога" в Харківському парку Горького учора, 23 червня. Як повідомив «Слобідському краю» прес-секретар Парку Горького Андрій Кравченко, електроживлення зникло внаслідок аварії на підстанції "Харківобленерго". Через відсутність електроживлення атракціон перестав працювати. На момент зупинки на канатці перебували 14 людей.

– Співробітники парку увімкнули резервний бензиновий двигун, який дозволяє повільно рухати кабінки канаткою, – розповів Андрій Кравченко.

О 16:27 співробітники парку викликали рятувальників. Поки надзвичайники їхали на місце, співробітники встигли довезти до висадки десятьох людей.

Читайте також: На Харківській канатній дорозі п'яний хлопець вистрибнув з кабінки - Оновлено

Як повідомили в ГУ ДСНС у Харківській області, до місця події негайно були направлені оперативний черговий, аварійно-рятувальний автомобіль, пересувна дизельна електростанція та висувна пожежна автодрабина.

До моменту подачі електричного струму рятувальники встигли зняти з однієї кабінки мати з дитиною за допомогою автодрабини. Ще дві людини доїхали до місця висадки, коли на канатці поновився електрострум.

Уся ситуація тривала близько півгодини. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Автор: Тамара Кіч

Теги: