На Північній Салтівці триває демонтаж зруйнованої обстрілами багатоповерхівки

20.11.2023 17:51 Харків
Вулиця Наталії Ужвій, 82 / фото Харківська міська рада Вулиця Наталії Ужвій, 82 / фото Харківська міська рада

У Харкові вже понад двох тижнів комунальники демонтують перший під’їзд будинку №82 на вулиці Наталії Ужвій, зруйнований внаслідок обстрілів. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради, завершити демонтаж планують до кінця грудня - середини січня.

За словами заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Євгена Пасенова, найскладніший етап роботи – демонтаж ліфтового приміщення – вже вийшов на фінішну пряму.

«Цей будинок у такому стані, що якщо ми його не демонтуємо, він може неконтрольовано впасти і зруйнувати ще один під’їзд. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху, і так поверх за поверхом униз», - сказав Євген Пасенов.

Нагадаємо, комунальники розпочали демонтаж будинку на вулиці Наталії Ужвій, 82 9 листопада 2023 року.

Раніше ми писали, що  будинок по вулиці Наталі Ужвій, 82 планували залишити у нинішньому вигляді як музей, але жителі виступили проти такої ініціативи.

Нагадаємо також, що на Північній Салтівці нещодавно відкрили відділення екстреної медичної допомоги. Воно обслуговуватиме мешканців не тільки міста, але й частини Харківського району, в тому числі село Липці.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко