На вокзалі Харкова відкрито новий зал очікування (фото)

09.05.2024 16:16 Харків
Фото: Укрзалізниця Фото: Укрзалізниця

На залізничному вокзалі у Харкові відкрито новий зал очікування для людей з інвалідністю та оновлено вбиральні.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Укрзалізницю.

Цей зал знаходиться ліворуч у центральному холі вокзалу, поруч із черговим та довідковим бюро. Він облаштований новими меблями, є кондиціонери та інші зручності. Крім того, у залі є місця для встановлення крісел колісних. За відсутності електропостачання передбачено застосування альтернативного джерела живлення.

Нова вбиральня також адаптована для людей з інвалідністю та є безкоштовною для всіх пасажирів.

В укритті вокзалу, яке розташоване на цокольному поверсі головного залу, відкрито кімнату для відпочинку пасажирів з дітьми.

Вона обладнана меблями, столом для сповивання дитини, кріслом для годування. Тут установлені стійки для підзарядки гаджетів.

Оновлений зал очікування на вокзалі Харкова

Оновлений зал очікування на вокзалі у Харкові / Фото: Укрзалізниця

Оновлений туалет на вокзалі у Харкові

На харківському вокзалі оновили туалет / Фото: Укрзалізниця

Нагадаємо, що наразі у Харківській області працює поїзд-кухня Укрзалізниці, який допомагає жителям долати наслідки російських обстрілів. Так, протягом останніх днів кухарі почали готувати їжу для Харківської психіатричної лікарні, яка зазнала потужного ракетного обстрілу вночі проти 27 квітня.

Раніше ми писали, що харківський стріт-артист Гамлет Зіньківський, відомий своїми монохромними роботами з філософськими надписами, створив графіті на одній із залізничних станцій у Донецькій області.

Автор: Валерія Ткаленко