Наземний електротранспорт у Харкові відновить роботу не раніше 15 березня

13.03.2023 17:21 Харків

Після масштабної ракетної атаки трамваї та тролейбуси в Харкові відновлять свою роботу не раніше 15 березня.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківського міського голову Ігоря Терехова.

Наземний електротранспорт припинив роботу 9 березня після чергової масованої атаки росіян по об’єктах критичної інфраструктури. Наразі енергетики працюють над відновленням роботи трансформаторних підстанцій та електромереж.

«Ми зараз працюємо з Обленерго та Укренерго для того, щоб якнайшвидше запустити громадський електротранспорт. На жаль, дуже тяжке пошкодження в нас є стосовно трансформаторних підстанцій, стосовно напруги. Ви бачите, що є нестабільність. Сьогодні ми були вимушені зупинити одну лінію метро, але зараз метро працює в штатному розкладі», — каже Ігор Терехов.

Наразі на заміну електротранспорту в Харкові курсують понад 100 автобусів. Трамваї та тролейбуси вийдуть на маршрути не раніше 15 березня.

«Будемо розраховувати на те, що у середу вранці буде електротранспорт уже на маршрутах міста. Але це дуже обережний прогноз, бо ми не можемо знати, що в голові у керівництва рф, можуть бути ще якісь обстріли», — зазначив Терехов.

Сьогодні енергетики закликали мешканців Харкова знизити споживання електроенергії.

Нагадаємо, російські окупанти завдали 11 ракетних ударів по місту Харків, унаслідок чого була пошкоджена критична інфраструктура. У селищі Пісочин ворожа ракета влучила на територію приватного будинку. Попередньо, армія рф вдарила по селищу крилатою ракетою Х22.  
Під час виключення світла у місті Харків за добу 10 березня понад 25,3 тисячі харків’ян скористалися «Пунктами незламності».

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті. 

Автор: Ксенія Карпенко