Новий рекорд України: у Харкові з’явилося найбільше зображення писанки

17.04.2023 16:57 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

На Великдень у Харкові встановили новий рекорд України – найбільше зображення писанки, нанесене фарбою на асфальті. Малюнок прикрасив один із парків у Салтівському районі.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду. 

Писанка має загальну площу 356 квадратних метрів і до її створення було залучено 750 людей. Організаторами рекорду стало управління освіти адміністрації Салтівського району, а малюнок на асфальті створили педагоги.

«Салтівка – найбільший район Харкова, він і найбільше постраждав від війни. Нині сюди повертається життя. І рекорди. Найбільша Салтівська писанка, зображена фарбою на асфальті, названа «Нескорені» і має розміри 23,4 метра на 17 метрів», – повідомила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Найбільша писанка України, Харків

Малюнок зображує писанку на фоні родового дерева, яке символізує могутність дуба з відродженою кроною у вигляді карти Харкова і національним корінням, яке залишилося незламним.

«Попри те, що Салтівка – один із найбільш постраждалих районів Харкова, сюди повернулося багато людей, і тут вже панує життя. Ця писанка – символ добра і нашої перемоги», – зазначив під час фіксування рекорду Харківський міський голова Ігор Терехов.

Раніше ми писали, як Харківський метрополітен прикрасили до Великодня. Святкові декорації встановили на станції метро «Університет».

Нагадаємо також, нещодавно Харківський оперний театр уперше з 24 лютого прийняв глядачів у Великій залі. Напередодні Міжнародного дня театру в залі відбувся перший з початку повномасштабного вторгнення концерт.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Анна Веклич