Поїзд Харків – Конотоп змінив розклад руху

25.04.2023 15:21 Харків

З технічних причин у розклад руху регіональних поїздів сполученням Харків – Конотоп – Харків внесли зміни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Південної залізниці.

З 25 квітня поїзд № 805 Харків – Конотоп щоденно вирушатиме зі станції Харків-Пасажирський о 15:58 (замість 16:03), прибуватиме до станції Конотоп-Пасажирський о 21:35 (замість 21:08).

З 26 квітня поїзд № 806 Конотоп – Харків щоденно вирушатиме зі станції Конотоп-Пасажирський о 04:55 (замість 04:44) та прибуватиме до Харкова о 10:17 (замість 09:51).

Зупинки передбачені на станціях:

Нова Баварія, 10 км, Люботин, Майський, Мерчик, Максимівка, Гавриші, Богодухів, Губарівка, Куп‵єваха, Кириківка, Бакирівка, Тростянець-Смородине, Скрягівка, 98 км, Боромля, ім. В. Несвіта, Сироватка, Баси, Суми-Товарна, Суми, Торопилівка, Головашівка, Амбари, Вири, Торохтяний, Білопілля, Ворожба, Ворожба Товарна, Кошари, Путивль, Путійська, Дубов‵язівка.

Нагадаємо, з  19 лютого Укрзалізниця запустила поїзд сполученням Харків — Перемишль.

З 1 лютого Укрзалізниця запустила поїзд Львів — Харків. Квитки на поїзд уже доступні в застосунку, чат-боті, на booking.uz.gov.ua та в касах вокзалів. З 2 лютого — поїзди за маршрутами Краматорськ — Харків та Харків — Слов'янськ.

Нагадаємо також, що на Південному вокзалі у Харкові працюють спеціальні зони, де пасажири та місцеві жителі можуть зігрітися і зарядити гаджети. В облаштованих укриттях фахівці надають інформаційну та психологічну допомогу.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко