Попри дуже серйозні руйнації, у Харкові вдалося заживити 40 % споживачів – Терехов

24.03.2024 15:58 Харків

Станом на 24 березня у Харкові вдалося відновити електропостачання для близько 40 % споживачів. Наразі невідомо, коли саме завершаться ремонтні роботи.  

Про це сьогодні, 24 березня, повідомив мер Харкова Ігор Терехов в етері телемарафону, пише «Слобідський край».

У Харкові тривають цілодобові роботи для усунення наслідків масованої ракетної атаки. Окрім енергетиків, до робіт з відновлення долучилися й працівники комунальних підприємств.
За його словами, наразі водопостачання та водовідведення відновлено практично в усіх будинках міста. Близько 60 % споживачів уже мають опалення. 

– Енергетики не можуть забезпечити стабільним електропостачанням усе місто. Зараз заживлено близько 40
% будинків. Дуже серйозні руйнації – зруйновані трансформаторні підстанції та ТЕЦ. Точної дати повного відновлення ніхто сказати не може. Але будемо працювати разом з урядом, щоб якнайшвидше забезпечити електроенергією все місто, – пояснив Ігор Терехов.

На запитання щодо можливої евакуації міський голова відповів, що станом на зараз для цього немає підстав. 

– Кожен сам для себе вирішує: залишатися в Харкові чи виїжджати. Але питання щодо евакуації з міста не стоїть. Харків живе, працюють супермаркети, АЗС, аптеки, деякі спортивні зали. На маршрутах курсують муніципальні автобуси. Тому будемо захищати своє місто, працюватимемо над тим, щоб якнайшвидше відновити електропостачання та забезпечити людей усіма послугами, – додав він.

Нагадаємо, через складну ситуацію з електропостачанням у Харкові для 200 тисяч людей почали діяти графіки відключення світлаЗа словами очільника ХОВА Олега Синєгубова, наразі триває робота над першочерговим повним заживленням обʼєктів критичної інфраструктури.