Ситуація з грипом, ГРВІ та COVID-19 у Харкові та області: останні дані

16.05.2023 15:21 Харків

Рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції в Харківській області нижчий від епідпорога.

Як передає «Слобідський край», про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Харківській області з 8 по 14 травня 2023 року розповіли в Харківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

У Харківській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції за минулий тиждень захворіли 2140 людей, з них 844 дитини. До лікарень за тиждень госпіталізовано 140 пацієнтів, у тому числі 33 дитини.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано у Красноградському районі, найнижчий – у Куп’янському.

В обласному центрі на грип та ГРВІ захворіли 1044 людини, з них 46 % - діти. Також у місті Харків упродовж минулого тижня було зареєстровано 169 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо, 5 травня Всесвітня організація охорони здоров’я скасувала статус пандемії коронавірусу COVID-19.

КНП «Куп'янське територіальне медичне об'єднання» у місті Куп’янськ Харківської області був переданий сучасний апарат ультразвукового дослідження. 

Нагадаємо також, що у Харкові перезапустили діяльність інформаційно-диспетчерської служби «1562» та створили новий вебпортал, за допомогою якою містяни можуть швидко та прозоро комунікувати з міською владою та комунальними службами для вирішення проблемних питань.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко