У Харківській обласній дитячій лікарні просто неба зіграв симфонічний оркестр. Фото

31.05.2021 13:28 Харків
Маленьких пацієнтів Харківської обласної клінічної лікарні привітали з Днем захисту дітей, а працівників медзакладу – з 45-річчям лікарні.

Благодійний захід до Міжнародного дня захисту дітей, а також 45-річчя Харківської обласної клінічної лікарні пройшов за підтримки голови облради Артура Товмасяна. В урочистостях також взяли участь депутати обласної ради та представники облдержадміністрації.

– Діти – це найцінніше, що у нас є, вони – наше майбутнє. Ми готові на все, щоб їх захистити, щоб вони були здорові і мали кращі перспективи. Це свято сьогодні для вас, одужуйте швидше і більше ніколи не хворійте, –  сказав Артур Товмасян. – Хочу з особливими словами звернутися до лікарів та всього медичного персоналу. Ви щодня працюєте для того, аби повертати дітям здоров’я. Важко переоцінити важливість справи, якій ви себе присвятили. За це вам велика вдячність від мене особисто, всього депутатського корпусу обласної ради, тисяч і тисяч жителів Харківщини.

Читайте також: Держава може підтримати реконструкцію спортивного майданчика під стадіон у Пісочині

Музиканти філармонії зіграли улюблені дитячі мелодії на майданчику біля лікувального корпусу медзакладу, де знаходяться маленькі пацієнти з онкозахворюваннями. За словами головного диригента симфонічного оркестру Юрія Янка, музиканти вже не вперше грають у клінічній лікарні.

– Коли я бачу цих дітей, я питаю себе: а що я зробив для того, щоб допомогти цим дітям. Головна мета цього концерту в тому, щоб кожна людина, яка це побачить, задумалася над тим, щоб допомогти цим дітям. Ми сьогодні зробили велику справу. Цим дітям, і особливо їхнім батькам, треба піднімати дух. Якщо у людини сильний дух, вона подолає усі негаразди і свою недугу в тому числі, – переконаний Юрій Янко.

Також для дітей лікарні організатори підготували цікаві конкурси та різноманітні активності, солодкі подарунки та призи. Зокрема, діти змогли познайомитись з роботою патрульної поліції, ДСНС і екстреної медичної допомоги.

Так, 9-річному Сергію, що лікується у закладі від вродженої вади кишківника, особливо сподобалось відчути себе поліцейським і посидіти в автівці патрульної поліції. Його мама Світлана розповідає, що в Харківській обласній лікарні вони регулярно проходять курс лікування. 

– Від народження кожні три місяці ми приїжджаємо із Сум у цю лікарню й одразу відчуваємо покращення здоров'я, – говорить Світлана. – Через пандемію перерва в лікуванні склала півтора року, і це одразу позначилося на здоров'ї. Тепер нарешті ми знову тут, і я бачу покращення.

Артур Товмасяна вручив працівникам лікарні грамоти Харківської обласної ради.

 – Тут, у цих стінах, лікуються наші діти, а це найдорожче, що є у батьків. Тут лікуються і набувають здоров'я наступні покоління харків'ян, українців. Від щирого серця дякую головній лікарці й колективу лікарні від трудового колективу «Турбоатома», – зауважив депутат облради Віктор Суботін.