У Харкові в тестовому режимі включать вуличні ліхтарі

07.03.2023 13:25 Харків
У Харкові 7 березня з 18-ї години до 19:30 у тестовому режимі включать вуличні ліхтарі на центральних магістралях міста.

Як пише «Слобідський край», про це розповів мер Харкова Ігор Терехов.

«Більше року єдиним джерелом світла у темну пору доби в Харкові були лише фари автомобілів. За цей час сталося чимало ДТП, в яких постраждали люди. Багатьом харків’янам важко пересуватися містом, коли темніє. Днями я провів успішні перемовини з відповідальними за безпеку особами. Ми досягли згоди, що почнемо підсвічувати центральні магістралі та інші найбільш завантажені автомобільні дороги», – сказав Ігор Терехов.

За словами мера, 7 березня вуличні ліхтарі працюватимуть з 18-ї години до 19:30 у тестовому режимі. Поступово географія включень буде розширена, а час роботи вуличного освітлення збільшений.

Раніше пресслужба Харківської міської ради повідомила, що з початку повномасштабної війни робітники КП «Міськсвітло» відновили 92 % мереж освітлення, ліквідувавши аварійні ситуації на території постраждалих мікрорайонів. 

Бригади усунули близько 3,9 тисячі аварій на мережах зовнішнього освітлення, замінили 90 пошкоджених опор, 397 світильників, 1,7 тисячі ламп та 379 кронштейнів, відремонтували 2,3 тисячі світильників. Також відновили роботу 1048 кілометрів мереж освітлення, поновили освітлення на 631 вулиці. Зокрема, цього тижня підключили освітлення на 21 пішохідному переході.

Нагадаємо, з 1 березня у Харкові почали освітлювати 10 пішохідних переходів.

Станом на початок березня працюють близько 80 % супермаркетів та велика кількість продовольчих магазинів. Відновили роботу близько 400 аптек, працюють 76 зоомагазинів та 32 ветеринарні клініки.

Також у Харкові відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.