У Харкові деякі трамваї тимчасово курсуватимуть по інших маршрутах

05.07.2023 18:31 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків 6 та 7 липня через ремонт трамвайних колій та контактної мережі у центрі та на Салтівці деякі трамваї змінять маршрути. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Так, через ремонт трамвайної колії завтра, 6 липня, з 9:00 до 16:00 припиняється рух трамваїв на площі Сергіївській та на вулиці Полтавський Шлях.

Рух трамваїв на пл. Сергіївській та вул. Полтавський Шлях, на ділянці від пл. Павлівської до вул. Конєва, буде припинений з 9:00 до 16:00 6 липня.

У цей час трамваї № 3 та № 6 курсуватимуть так:

№ 3: розворотне коло «Новожанове» – вулиця Москалівська – вулиця Конєва – вулиця Полтавський Шлях – розворотне коло «Залютине»;

№ 6: розворотне коло «602-й мікрорайон» – Салтівське шосе – провулок Салтівський – вулиця Академіка Павлова – проспект Героїв Харкова – площа Павлівська – вулиця Університетська – вулиця Греківська – провулок Рибасівський – вулиця Гольдбергівська – вулиця Москалівська – вулиця Конєва – вулиця Полтавський Шлях – вулиця Євгена Котляра – розворотне коло «Південний вокзал».

На Салтівці через ремонт контактної мережі рух трамваїв буде призупинено 6 та 7 липня з 10:00 до 15:00 на вулиці Академіка Павлова, від вулиці Героїв Праці до провулка Салтівського.

У цей час трамваї № 16, 16А та № 27 курсуватимуть так:

№ 16, 16А: розворотне коло «Журавлівський гідропарк» – вулиця Шевченка – вулиця Героїв Праці – проспект Тракторобудівників – розворотне коло «Салтівське»;

№ 27: розворотне коло «Новожанове» – вулиця Москалівська – вулиця Гольдбергівська – вулиця Молочна – площа Захисників України – проспект Героїв Харкова – вулиця Академіка Павлова – в’їзд Семиградський – вулиця Віринська – вулиця Мойсеївська – вулиця Шевченка – вулиця Героїв Праці – проспект Тракторобудівників – розворотне коло «Салтівське».

Нагадаємо, Кабмін своєю постановою дозволив мешканцям прифронтових громад, до яких входить і Харків, не перевіряти лічильники обліку води до завершення воєнного стану та ще шість місяців після нього.

Нагадаємо також, що у місті Харків до Дня міста та Дня незалежності України профспілка КП «Харківблагоустрій» проводить конкурс на найкращу клумбу

Раніше ми писали, що у місті Харків унаслідок ворожих обстрілів було пошкоджено близько 500 будинків, з яких 50-60 не підлягають відновленню і будуть знесені. Зруйновані будівлі проходять кілька етапів експертиз.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко