У Харкові дефіцит електроенергії для 240 тисяч абонентів – Синєгубов

11.04.2024 11:21 Харків
Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

Наразі у Харкові діють аварійні відключення світла, енергетики роблять усе можливе, щоб перейти до відключень по графіку.

Про це в етері Національного телемарафону повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов. 

– Ворог знову атакував ракетами типу С-300 місто Харків та область. Є влучання, під ударами були об’єкти енергосистеми. Наразі у Харкові діють аварійні відключення. Ті графіки, які були доведені до населення, вони зараз не виконуються. Дефіцит електроенергії для 240 тисяч абонентів. Наші підрозділи ДСНС працюють на місці для того, щоб розібрати завали, ліквідувати наслідки. Після цього будемо приступати до аналізу і відновлення, – сказав Синєгубов.

Уся критична інфраструктура міста наразі заживлена.

– Ми маємо зробити зараз усе можливе, щоб стабілізувати ситуацію з електропостачанням та перейти до відключень по графіку, щоб люди розуміли, скільки годин на добу в них не буде електроенергії. Без них ми зараз не зможемо обійтись, оскільки енергогенерація по області дуже обмежена, додав начальник ХОВА.

Нагадаємо, у Харкові запустили деякі маршрути трамваїв та тролейбусів, але ситуація з електропостачанням у місті наразі важка.

11 квітня 2024 року військові країни-агресорки здійснили масовану атаку по енергетиці України. Росіяни випустили десятки дронів та ракет по Харківській, Київській, Запорізькій та Львівській областях.

Автор: Ксенія Карпенко