У Харкові можуть відмінити деякі затребувані маршрути трамваїв і тролейбусів: причини

26.05.2023 12:23 Харків
Фото: КП «Харківський метрополітен» Фото: КП «Харківський метрополітен»

У місті Харків останнім часом почастішали крадіжки контактної мережі електротранспорту.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківського метрополітену.

За словами комунальників, крадіжки призводять до зупинки на тривалий час руху трамваїв і тролейбусів та завдають значну шкоду комунальному господарству міста.

Якщо крадіжки не припиняться, то деякі маршрути, наприклад, трамваї № 16 і № 27, можуть відмінити або скоротити.

«Звертаємо увагу, що спеціалісти з ремонту контактних мереж працюють лише вдень та на спецтранспорті. Якщо ви побачили осіб, які проводять будь-які роботи на контактній мережі у нічний час або без спецавтомобіля – це ймовірні крадії», – йдеться у повідомленні.

Комунальники звертаються до харків’ян, які стали свідками спроби викрадення контактної мережі, повідомляти про них у поліцію за номером 102, або за такими телефонами: +38 (050) 437-08-08; +38 (050) 437-07-07; +38 (057) 729-84-07.

Нагадаємо, у ЦНАПах міста Харків відновили послуги для водіїв, які транспортують небезпечні вантажі.

Нагадаємо також, що у Харкові перезапустили діяльність інформаційно-диспетчерської служби «1562» та створили новий вебпортал, за допомогою якого містяни можуть швидко та прозоро комунікувати з міською владою та комунальними службами для вирішення проблемних питань.

З 5 травня оформити біометричні документи можна ще в одному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг міста Харкова – Індустріальному.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко