У Харкові мультипредметний тест планують складати більше 80 % випускників

25.04.2023 15:53 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків станом на зараз із 7,5 тисячі випускників шкіл 82 % планують складати національний мультипредметний тест.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської мерії, 90 % з них уже зареєструвалися та сформували сертифікати.

У Департаменті освіти Харківської міської ради нагадали, що реєстрація на участь у національному мультипредметному тестуванні завершиться 3 травня, до 7 травня можна буде внести зміни до реєстраційних даних

«До 7 травня можна виправити помилки в особистих даних, змінити навчальний предмет додаткового блоку чи обрати інше місце перебування в дні проведення НМТ», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, НМТ можна буде скласти за кордоном. Основна сесія національниого мультипредметного тесту відбудеться у 21 країні світу. У ній зможуть взяти участь і школярі Харківської області, які через війну вимушені були виїхати за кордон.

Відмінність цьогорічного НМТ від минулого року полягає в тому, що винесено три предмети замість чотирьох. Українська мова і математика є обов’язковими для всіх абітурієнтів, а третій предмет учасник обирає самостійно

Нагадаємо також, що Міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics опублікував рейтинг закладів вищої освіти України.

Головні події Харківська область читайте на нашому сайті.