У Харкові понад 5000 людей подали заявки за програмою «єВідновлення»

27.05.2023 18:49 Харків

Заявки на отримання грошової компенсації на ремонт житла за програмою «єВідновлення» подали 5,4 тисячі жителів міста Харкова.

Про це розповів Харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону, повідомляє «Слобідський край».

У кожному районі були створені спеціальні комісії, які приймають звернення.

«У перший день, 22 травня, до комісій звернулося 1,8 тис. містян, а зараз – уже 5,4 тис. осіб. Звернення надходять щодня, їх необхідно обробити та передати до Києва, щоб люди отримали кошти. Це дуже копітка робота», – зазначив Терехов.

Програма «єВідновлення» розрахована на тих, чиє житло зазнало незначних ушкоджень від обстрілів та підлягає відновленню. Йдеться про ремонт дахів, заміну вікон та дверей. Програма поширюється на ремонт квартир, приватних будинків та кімнат у гуртожитках. У її рамках можна отримати до 200 тисяч гривень на будівельні матеріали або послуги підрядників, які беруть участь у програмі.

Нагадаємо, у двох районах Харкова добу не буде води.

Нагадаємо, у Харкові на Північній Салтівці триває відновлення. Наразі туди повернулися великі мережі супермаркетів, аптек, відкрилися локальні крамниці та інші заклади. До того ж фахівці заявляють, що зможуть відбудувати переважну більшість житлових будинків.

Нагадаємо також, що у місті Харків останнім часом почастішали крадіжки контактної мережі електротранспорту. Якщо крадіжки не припиняться, то деякі маршрути, наприклад, трамваї № 16 і № 27, можуть відмінити або скоротити.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко