Харківська область отримала надпотужні генератори з Німеччини

31.01.2023 14:49 Харків
Дев’ять німецьких генераторів потужністю від 440 кВт до 1000 кВт установлять на інфраструктурних об’єктах у Харкові, а також в Ізюмському, Харківському, Чугуївському районах області.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської ОВА, передає «Слобідський край».

«Ми отримали надпотужні генератори, які будуть використовуватися на об’єктах критичної інфраструктури. У разі відключення світла генератори забезпечуватимуть жителів громад необхідними послугами», – розповів директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол.

За словами директорки транспортної філії КП «Харківські теплові мережі» Олександри Бабенко, у разі відключення електроенергії ці прилади будуть використовуватися для підключень котелень, теплових пунктів тощо.

Харків. Генератор з Німеччини. Січень 2023

Нагадаємо, 21 січня в Харківську область за участю тимчасово повіреного у справах Посольства Франції в Україні Бенжамена Роріга передали 188 генераторів різної потужності.

Вісім громад у передмістях Харкова отримали допомогу у вигляді генераторів, зарядних станцій і газових балонів завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX за підтримки Державного департаменту США.

У Балаклійську та Лозівську громади передали генератори по 264 кВт, які Харківська область отримала у межах проєкту UNOPS Ukraine.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.