У Харкові відновили водопровід, пошкоджений вибухом 11 січня

17.01.2023 16:19 Харків

Ремонтники КП «Харківводоканал» усунули аварійну ситуацію на зруйнованих вибухом мережах водопостачання на вулиці Шевченка.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської міської ради, передає «Слобідський край».

Під час проведення комплексу відновлювальних заходів фахівці замінили понад 40 метрів трубопроводу діаметром 300 мм, розповів начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району Віталій Чупандін.

«Для збереження цілісності міської інфраструктури заміну провели методом санації. Бригади доклали всіх зусиль для ліквідації аварійної ситуації в найкоротші терміни та вчасно впоралися із цим завданням. Після завершення ремонтних робіт територію впорядкували», – розповів він.

Напередодні бригади комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 13 пошкоджень на ділянках трубопроводів. Сьогодні, 17 січня, ремонтники усувають 18 дефектів на водопровідних мережах міста.

Нагадаємо, у ніч проти 11 січня  окупанти обстріляли Харків з РСЗВ «Смерч». Було зафіксовано влучання у склад піротехніки. Слідчі знаходили уламки від снарядів у великому радіусі від епіцентру вибухів. 

Через влучання російського снаряда у склад піротехніки у Харкові сталася масштабна пожежа, вночі спостерігалася детонація піротехнічних виробів.

Нагадаємо також, що 9-10 січня на території одного з районів міста Харків Служба безпеки України проводила антитерористичні контрдиверсійні заходи, в яких взяли участь органи військового управління та інші правоохоронні структури із залученням військової техніки, озброєння і радіотехнічних засобів.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко