У Харкові відновили роботу близько 50 % кафе і ресторанів

12.01.2023 13:58 Харків

У Харкові станом на початок 2023 року працюють близько 50 % від довоєнної кількості закладів ресторанного бізнесу.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської міської ради, передає «Слобідський край».

Поступово відновлюють свою роботу мережі ресторанного господарства: «Маранелло», «Якіторія», «Мафія», «Япошка», «Good Time», «Арома кава», «Львівські круасани» (загалом відкрито 32 заклади цих мереж). Також працюють заклади на території саду ім. Шевченка («Кристал», «Той самий Баранчик», «Villa Tartufo», «Ті Амо», «Зоопарк»), у центральній частині міста («Феліче», «Імбирний пряник», «Париж», «Some like it hot», «Koritza», «Аргентина гриль») та в інших районах («Меркурій», «Рашель», «Zori», «Корона», «Трактор») тощо.

Також відкриваються нові заклади, зокрема в другій половині 2022 року почали роботу кафе «Люди»,  «Vilena’s Pies & Burgies», «Трипіччя», «Бункер» та ін.

Крім того, 13 підприємств продовжують готувати безкоштовні обіди для українських захисників, лікарів, літніх людей та всіх, хто цього потребує. Серед них – «Вечірні зорі», «Навруз», «Шоті», «Шоті-парк», «Пробка», «Япошка», «Пюре» та ін. Крім того, чимало закладів проводять різноманітні благодійні акції та інші заходи для підтримки ЗСУ або незахищених верств населення міста і переселенців.

Частина закладів забезпечені генераторами та іншими джерелами автономного живлення для безперебійної роботи та обслуговування своїх гостей на випадок тривалого відключення електроенергії («Koritza», «Bufet», «Basta lounge» та ін.).

Нагадаємо, у місті Харків з 11 січня відновили автобусний маршрут № 22е «Станція метро «Холодна Гора» – вул. Радіотехнічна». На час відсутності електрики у Харкові розробили 34 тимчасові автобусні маршрути. У П’ятихатках установлять модульний будиночок для бригад «швидкої» допомоги. 

Нагадаємо також, що у галереї «Бузок» у місті Харків відбулася перша персональна виставка живопису «Світло в мені» 10-річної художниці Анастасії Лактіонової. В експозиції були представлені картини, які дівчинка писала під час війни.

Всі головні новини Харків читайте у нас на сайті.

Автор: Галина Гришко