У Харкові заборонили відвідувати п’ять міських кладовищ: перелік

06.04.2023 14:49 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У Харкові комунальне підприємство «Ритуал» 6 квітня закрило для відвідування міські кладовища № 15 та № 16.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської мерії, заборонити вхід на кладовища рекомендували у ДСНС через загрозу підриву на вибухонебезпечних предметах.

Вхід на цвинтарі стане можливим тільки після повного обстеження їхньої території та знешкодження мін, ракет, снарядів, що не розірвалися.

Також під забороною залишається і вхід на міський цвинтар № 17 (вулиця Курочкіна Гора, 1), де є високий ризик дистанційного мінування.

Загалом, у Харкові заборонено відвідувати 5 кладовищ:

  • № 17, окружна дорога Харківського району,
  • № 15, вулиця Бориса Ромашова,
  • № 16, Кулиничівський цвинтар у Немишлянському районі,
  • Цвинтар «Сосни», вулиця Генерала Удовиченка,
  • Цвинтар «Журавлівський», провулок Гладкий.

Крім 5 кладовищ, вхід до яких заборонено, в КП «Ритуал» просять харків’ян утриматися від відвідин і інших міських кладовищ напередодні та під час Великодніх свят і поминальних днів.

«Скупчення людей може бути приводом для атак ворога. Поки в Україні діє воєнний стан, можлива загроза ракетних та артобстрілів», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час засідання Ради оборони Харківської області та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було ухвалено рішення про заборону відвідування на Великодні свята кладовищ і місць поховань.

Раніше ми вже писали, що жителів міста Харків просять утриматися від відвідин міського кладовища № 17, яке знаходиться на окружній дорозі, через мінну небезпеку.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.