Великдень у Харкові: як святитимуть паски та чи зміниться комендантська година

11.04.2023 14:53 Харків

Цьогоріч освячення пасок у Харкові триватиме впродовж усього світлового дня.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на інформацію Харківського міського голови Ігоря Терехова.

На Великдень, 16 квітня, харків’яни зможуть освятити паски протягом дня. Це допоможе уникнути великого скупчення людей та дотриматися вимог безпеки. Комендантську годину скасовувати не будуть.

«Усі священнослужителі проводитимуть освячення пасок упродовж світлового дня. Комендантська година як була, так і буде. У цей час  не будуть проводитися освячення пасок та служба у церквах. Цей досвід  ми перейняли з минулого року», – зазначив Ігор Терехов.

Також з міркувань безпеки на Великдень усі міські кладовища будуть закриті для відвідування. Крім того, низка цвинтарів очікує на розмінування. Відповідне рішення було ухвалене з метою уникнення провокацій з боку ворога та убезпечення громадян від непередбачуваних ракетних атак.

Під час великодніх та поминальних днів територія харківських кладовищ патрулюватиметься співробітниками Національної поліції.

Раніше ми розповідали, якою буде погода на Великдень.

Раніше ми писали, про ціни на молочні продукти у Харкові та у скільки обійдеться харків'янам випічка домашньої паски. Ціни на яйця коливаються від 63 до 78 гривень за 10 штук.

Великодній декор та краски для яєць у супермаркетах та на ринках Харкова можна знайни у різних цінових категоріях. 

 

Автор: Ксенія Карпенко