Відновлення П’ятихаток: роботи можуть тривати більше року

03.03.2023 12:51 Харків
У Харкові комунальники планують почати роботи з відновлювання селища П’ятихатки влітку цього року.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова, який сьогодні, 3 березня, відвідав П’ятихатки.

За його словами, внаслідок ворожих обстрілів у П’ятихатках пошкоджені понад півсотні та зруйновані більше десяти будинків. Частину з них відновили, в деяких роботи тривають, а решту чекає експертна оцінка, щоб визначити масштаб робіт.

Також Ігор Терехов повідомив, що у П’ятихатках, де зараз проживає близько 2 тисяч людей, не всі будинки підключені до опалення. Над вирішенням цієї проблеми працюють фахівці КП «Харківські теплові мережі».

Крім того, у П’ятихатках постраждала школа, її відновлюватимуть за програмою Офісу Президента.

За прогнозами міського голови, роботи з відновлювання у П’ятихатках можуть тривати більше року.

Нагадаємо, у Харкові рух тролейбусів та автобусів на вулиці Амурській і розворотному колі «Станція метро «Академіка Барабашова» буде відновлений у п'ятницю, 3 березня.

У Харкові відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

Нагадаємо також, що харків’яни, у квартирах яких установлені лічильники води, оплачують нараховане, усі інші мають звернутися до абонентного відділу свого району для перерахунку.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко