Відома тенісистка допомогла відновити школу для дітей з порушенням зору в Харкові

07.03.2024 18:26 Харків
Спецшкола після обстрілу 2 березня 2022 року / Фото: Творчість на дотик Спецшкола після обстрілу 2 березня 2022 року / Фото: Творчість на дотик

КЗ «Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка» отримала понад мільйон гривень допомоги від благодійної організації «БФ Фонд Еліни Світоліної». Відомої тенісистки, яка почала свій спортивний шлях у Харкові.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну раду.

КЗ «ХСШ ім. В. Г. Короленка» – спеціальна школа, в якій навчаються діти з вадами зору з 13 регіонів України. Перших руйнувань заклад зазнав 2 березня 2022 року, коли у школі ще залишалося 20 дітей. Вибуховою хвилею було вибито вікна, пошкоджена система опалення, дах, деформувалися стіни. Також постраждала будівля дитячого садка, який працює при спецшколі. 

Минулого року в освітньому закладі замінили системи тепло- та водопостачання, а також водовідведення. Далі необхідно було виконати роботи з оздоблення та електропостачання санітарних вузлів, оскільки вони не відповідали санітарним вимогам та були небезпечними для використання вихованцями закладу.

Нещодавно школа отримала понад мільйон гривень від благодійного фонду української тенісистки Еліни Світоліної. На отримані кошти було профінансовано цілу низку робіт: 

  • Гідроізоляція підлоги та стін;
  • Укладання кахельної плитки 310 м2;
  • Встановлення душових кабін та кабінок у туалетах з дверцятами;
  • Заміна вхідних дверей;
  • Сантехнічне оздоблення;
  • Оздоблення відкосів;
  • Встановлення підвісної стелі;
  • Встановлення якісного освітлення.

 Харків посідає особливе місце в моєму серці. Місто, де я почала свій професійний тенісний шлях. Наш вибір припав на спеціальну школу імені Короленка, що була суттєво пошкоджена внаслідок російської атаки і потребувала оновлення. Я дійсно щаслива, що ми змогли зробити внесок у відбудову навчального закладу, та закликаю всіх небайдужих опікуватися такими особливими проєктами, – розповіла спортсменка.

Харківська спеціальна школа їм. В.Г. Короленка

Cпеціальна школа ім. В. Г. Короленка після ремонту / Фото: Харківська обласна рада