Нову хвилю повернень до Харкова очікують влітку

17.05.2023 12:51 Харків
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Наразі у Харкові живе приблизно 1,1 мільйона людей. Нову хвилю повернень очікують на початку літа.

Поки що багато харків’ян не повертається до міста через обстріли та через те, що у Харкові закриті школи та дитячі садочки. Про це Харківський міський голова Ігор Терехов розповів в етері нацмарафону, повідомляє «Слобідський край».

«Ми чекаємо хвилю повернень десь на початку літа, бо закінчиться шкільний сезон і люди будуть повертатися. Багато людей знаю, спілкуюся, вони хочуть повертатися, але їх стримує тільки одне — що не працюють школи офлайн, працюють тільки онлайн. Крім цього, не працюють дитячі садочки, бо все ж таки ракетна небезпека дуже-дуже велика. Бо С-300, яка дістає до міста Харкова з кордону, а нагадаю вам, що кордон 40 кілометрів до Харкова, летить ця ракета близько 35-40 секунд. Тому казати зараз, що у Харкові небезпечно — це неможливо», - говорить Терехов.

Нагадаємо, 16 травня – рік, як у Харкові відновив роботу комунальний громадський транспорт після початку повномасштабного вторгнення. Проїзд залишатиметься безкоштовним до тих пір, допоки буде така можливість.

Нагадаємо ще, на сьогоднішній день у Харкові працюють понад 180 супермаркетів, відновлено низку ринків та торгових майданчиків. Наразі в місті поступово відновлюються ринки і торгівельні майданчики, які були пошкоджені або зруйновані. Зокрема, з 18 таких об'єктів вже відновлено 15.

А також, яка ситуація з грипом, ГРВІ та COVID-19 у Харкові та області: останні дані

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко