За найкращий проєкт з відновлення Північної Салтівки заплатять 10 тисяч доларів

19.04.2023 17:51 Харків

Архітекторам та студентам пропонують взяти участь у конкурсі з відновлення Північної Салтівки у Харкові.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Міністерство освіти й науки України.

У межах конкурсу передбачають спроєктувати 200 нових житлових квартир різної площі в районі Північна Салтівка.

«Учасникам надається свобода вибору між проєктуванням нового будинку або ущільненням наявної забудови додатковими квартирами. Існують різні техніки та методи, які можуть бути використані для перепланування, зокрема повне знесення та будівництво нового будинку, перебудову, надбудову та заміну пошкоджених частин будівлі або комбінацію цих методів», – зазначили у МОН.

Загальний призовий фонд становить 10 тисяч доларів.

Заявки можна подавати до 16 червня 2023 року.

Нагадаємо, у березні на Північній Салтівці відновив роботу супермаркет. Також у січні ми розповідали, як виглядає Північна Салтівка.  

Зараз Північна Салтівка повертається до життя. Вже влітку 2022 року на Салтівці відновили рух трамваї, які курсували до станції метро «Героїв Праці». Наприкінці лютого 2023 року відремонтували трамвайну мережу на проспекті Тракторобудівників та вулиці Героїв Праці від розворотного кола «Салтівське» до вулиці Академіка Павлова.

26 січня Харківська міська рада повідомила, що комунальники завершили ремонт усіх магістральних водопроводів, що були пошкоджені російськими обстрілами на Північній Салтівці. 

Більше головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко