Через обстріли деякі населені пункти Харківського району три тижні без газу

Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

Через пошкодження газопроводу обстрілами у Харківському районі Харківської області деякі населені пункти понад три тижні не мають газопостачання. 

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край»  розповів перший заступник начальника Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов.

 «Обстрілами було пошкоджено газопровід, у результаті в кількох населених пунктах люди перебувають без газу. Ми не маємо доступу туди протягом трьох тижнів. Як тільки висувається бригада – починається обстріл», – говорить Володимир Усов.

Він розповів, що у Харківському районі процес відновлення газопостачання не зупиняється. Кількість абонентів, яких підключають, постійно збільшується.

За інформацією пресслужби «Харківгазу», в одному з прикордонних сіл Харківського району газівники замінили газорегуляторний пункт, що був розбитий унаслідок російських обстрілів. Його замінили на новий шафовий газорегулятор, який забезпечуватиме стабільний тиск газу в оселі.

«У селі, яке зазнало колосальних руйнувань від обстрілів армії рф та понад рік перебуває без газу, розпочалось поетапне відновлення критично важливої газової інфраструктури. Наразі демонтовано розбитий ГРП, на його заміну встановлено нове надійне газове обладнання», – зазначили у пресслужбі «Харківгазу».

Наразі сапери разом з газівниками обстежують заміновані росіянами траси газопроводів. Потім буде проведена заміна та ремонт пошкоджених ділянок газогонів.

Газ

Харківський район

Фото: Харківгаз

Нагадаємо, до деокупованих громад Харківського району повернулося 20 % населення.

Нагадаємо, військові армії рф удень 3 липня завдали танкових ударів по селищу Козача Лопань Дергачівської громади Харківського району.

Також ми писали, що у річці Уди на території Пісочинської громади, неподалік торговельного майданчика ринку «Лоск», загинуло понад 2000 екземплярів риб.

Головні новини Харківський район читайте в нас на сайті.

Автор: Ксенія Карпенко

Теги: