До села Борщова повертається світло: коли населений пункт заживлять повністю

Фото: ХОВА Фото: ХОВА

Енергетики почали відновлювати електропостачання у селі Борщова Харківської області. Станом на 6 липня до мережі підключено вже дві вулиці.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посилання на ХОВА.

Роботи з відновлення у населеному пункті розпочалися два тижні тому – одразу після отримання допуску від саперів. Це пов’язано з тим, що у селі знайшли багато розтяжок, мін типу «Пелюстка», а також нерозірваних снарядів.

За даними енергетиків, рівень пошкоджень повітряних ліній електропередач та електричного обладнання на території Борщової складає від 70 до 100 %. Наразі вдалося підключити до електромережі дві вулиці – це близько 30 домоволодінь. Іншими словами, 10–15 % від загальної кількості точок обліку.

Повністю заживити село фахівці планують до кінця літа.

Відновлення електропостачання в селі Борщова

Нагадаємо, нещодавно енергетики заживили село на Ізюмщині, що понад 9 місяців було без світла. Йдеться про село Першотравневе, яке залишалося знеструмленим з вересня 2022 року.

Нагадаємо також, у чотирьох селах Дергачівської громади з 5 по 7 липня відбуватимуться ремонтні роботи у мережі електропостачання, через що жителям доведеться деякий час залишатися без світла.