Козача Лопань: у селищі планується відкрити станцію швидкої допомоги

У деокупованих населених пунктах Харківського району постраждало багато медичних закладів. Зараз у громадах намагаються відновити надання медичних послуг.

Як розповів медіа «Слобідський край» перший заступник начальника Харківської районної військової адміністрації Володимир Усов, ситуації в громадах різні. Вільхівська та Роганська повністю забезпечені медичним обслуговуванням за рахунок Роганської амбулаторії. У Малоданилівській громаді працюють два лікарі. Дергачівська лікарня обслуговує Дергачі, у Слатиному та Козачій Лопані працюють по два фахівці.

У Липецькій і Циркунівській громадах приймають декілька спеціалістів на всі населені пункти. Ці території забезпечують медичними послугами за рахунок виїзних мобільних бригад – лікарі ізраїльської благодійної організації Frida з літа постійно курсують районом. Допомагають також волонтери з організації «Лікарі без кордонів».

– Разом з Департаментом охорони здоров’я Харківської ОВА та аптекою 9-1-1 запустили в Липцях телемедицину. Можна прийти в аптеку і отримати консультацію лікаря через відеозв’язок. Ще в Липцях відкрили станцію швидкої допомоги, у планах – відкриття і в Козачій Лопані, – пояснив Володимир Усов.

 

Нагадаємо, організувати прийом лікарів планується у селі Веселе Липецької громади. Також багато уваги розвитку медичної сфери надається у Нововодолазькій та інших громадах Харківського району.

Головні новини Харківський район читайте на нашому сайті.