У Харківському районі знайдено ще одну катівню окупантів. ФОТО

Катівня в селі Липці, Харківський район Катівня в селі Липці, Харківський район
У нещодавно звільненому селі Липці Харківського району правоохоронці виявили місце незаконного утримання людей. Катівня, яку окупанти називали «подвалом», була облаштована у приміщенні, де розміщувалася так звана «народна міліція лнр».

Бойовики лнр та військові рф незаконно утримували там місцевих жителів, які відмовлялися співпрацювати. В'язні піддавалися жорстоким тортурам, після чого силоміць вивозилися на територію країни-агресора.

«Усі зібрані докази воєнних злочинів російських військовослужбовців будуть згодом передані до Міжнародного кримінального суду в Гаазі, щоб жоден воєнний злочинець не уникнув відповідальності», – повідомили в Управлінні СБ України в Харківській області.

У рамках розпочатого раніше кримінального провадження за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення усього кола осіб, які постраждали від тортур окупантів, а також усіх воєнних злочинців, причетних до знущання над цивільним населенням.

Автор: Юлія Гнатченко